fbpx

MAI 71-17

123 000 €

Asukoht Mai 71

  • Suurus: 40m2
  • Tube: 2
  • Korrus: 2/3

Mai 71 – 17 on hea planeeringuga ideaalne 2-toaline (40m²), mis asub elamu teisel korrusel. Eluruumid koosnevad – esikust, duširuumist, magamistoast ja avatud köök-elutoast.
Korteri aknad avanevad maja ette ning rõdule (5,1m²) on võimalik pääseda elutoast.

Ehitusaasta

2023

Tüüp

Korter

Rõdu

5,1

Parkimiskoht

6000€

 

Kortermaja Mai 71 on mereäärne B-energiaklassi elamu, kus kolmel korrusel paikneb 45, ühe- kuni neljatoalist korterit. Hoone asub 5-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, mõne minuti jalutuskäigu kaugusel mererannast ning elamut ümbritseb kaunis roheala. Paarisaja meetri kaugusel asub Raja lasteaed ja ujula, kaubanduskeskus ning rannapromenaad. Lähedale jäävad mitu kooli, toidukauplused ja bussipeatus.

Kütteallikana on kasutusel kaugkütte baasil vesipõrandakütet ning kõikides korterites on eraldiseisev soojustagastusega sundventilatsioon. Kogu hoone valgustus baseerub LED-valgustitel. Elamu on varustatud fonolukusüsteemiga, kus korterites on audioühendus hoone peauksega. Hoonesse on planeeritud kliimavalmidus.

Siseviimistluseks on valitud kvaliteetsed ja naturaalsed materjalid. Korteritele on loodud nii heledamates kui tumedamates toonides siseviimistluspaketid. Põrandaid katab liivabeež või pähkli tooni täispuit tammeparkett, seintel värv ning vannitubades keraamilised plaadid.

Korterite vaheseinad ja hoone välisseinad on valdavas ulatuses kavandatud monteeritavast raudbetoonist või betoonplokkidest. Korterisisesed seinad on kergkarkassil kipsseinad. Kolmekordsed pakettaknad tagavad nõuetekohase helikindluse.

Igale korterile on planeeritud  parkimiskoht maja ees.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

 

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets