fbpx

MAI 71-34

Asukoht Mai 71

  • Suurus: 50.8m2
  • Tube: 2
  • Korrus: 2/3

Mai 71 – 34 on hea planeeringuga ruumikas 2-toaline (50,8m²), mis asub elamu teisel korrusel. Eluruumid koosnevad – esikust, duširuumist, garderoobist, magamistoast ja avatud köök-elutoast.
Korteri aknad avanevad mere poolsele küljele ning rõdule (3,6m²) on võimalik pääseda nii magamistoast kui elutoast.

Ehitusaasta

2022

Tüüp

Korter

Rõdu

3,6

Panipaik

3600€

Parkimiskoht

6000€

Kortermaja Mai 71 on mereäärne B-energiaklassi elamu, kus kolmel korrusel paikneb 45, ühe- kuni neljatoalist korterit. Hoone asub 5-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, mõne minuti jalutuskäigu kaugusel mererannast ning elamut ümbritseb kaunis roheala. Paarisaja meetri kaugusel asub Raja lasteaed ja ujula, kaubanduskeskus ning rannapromenaad. Lähedale jäävad mitu kooli, toidukauplused ja bussipeatus.

Kütteallikana on kasutusel kaugkütte baasil vesipõrandakütet ning kõikides korterites on eraldiseisev soojustagastusega sundventilatsioon. Kogu hoone valgustus baseerub LED-valgustitel. Elamu on varustatud fonolukusüsteemiga, kus korterites on audioühendus hoone peauksega. Hoonesse on planeeritud kliimavalmidus.

Siseviimistluseks on valitud kvaliteetsed ja naturaalsed materjalid. Korteritele on loodud nii heledamates kui tumedamates toonides siseviimistluspaketid. Põrandaid katab liivabeež või pähkli tooni täispuit tammeparkett, seintel värv ning vannitubades keraamilised plaadid.

Korterite vaheseinad ja hoone välisseinad on valdavas ulatuses kavandatud monteeritavast raudbetoonist või betoonplokkidest. Korterisisesed seinad on kergkarkassil kipsseinad. Kolmekordsed pakettaknad tagavad nõuetekohase helikindluse.

Igale korterile on planeeritud esimesele korrusele panipaik ja parkimiskoht maja ees.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

 

Võta ühendust

Müügispetsialist

Leanika Järve