fbpx

Papiniidu 54-14

Asukoht Papiniidu 54

  • Suurus: 66.9m2
  • Tube: 3
  • Korrus: 2/3

MEREVAATEGA KORTER!

 

Papiniidu 54 – 14 on merevaadetega 3-toaline korter, mis asub teisel korrusel. Eluruumid koosnevad – esikust, vannitoast, kahest magamistoast ja avatud köök-elutoast. Lisaks on antud korteril valgusküllane rõdu (7,3 m²), kust avaneb vaade merele. Korteril on maast-laeni aknad ning igast toast on võimalik imetleda vaadet Pärnu lahele.

Ehitusaasta

2022

Korteri suurus

66,9m2

Rõdu

7,3

Tüüp

Korter

Panipaik

3600€

 

Rannaniidu kodu on A-energiaklassi elamu, mis valmis november 2022. Hoonel on kolm korrust ja 23 korterit.

Rahulikku Mai piirkonda valminud elamust on Pärnu südalinna kõigest 3km. Ligiduses on lasteaiad, kool, ujula, supermarket ja kaubakeskus. Samuti Papiniidu, mis on oluline sõlmpunktide keskus. Mõne sammu kauguselt kulgeb mööda kaunist merejoont rannapromenaadi kergliiklustee – ideaalne nii sportimiseks kui õhtusteks jalutuskäikudeks.

Hoone arhitektuur on inimesele, kes hindab modernseid lahendusi. Välisviimistluses on kasutatud plaatfassaadi ja disainribisid ning soliidsust lisavad tumendatud rõdupiirded. Siseviimistluse puhul on võimalik valida kahe erineva meeleolu vahel – kerge ja valgusküllane hele või stiilne ja soliidne tume.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuit parkettiga. Sanitaarruumid on viimistletud keraamilise plaadiga ning paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Korterit ilmestavad kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni aknad, mis on valmistatud naturaalsest puidust. Lisaks sellele on korterites põrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Panipaigad on elamu esimesele korrusele ja parkimiskohad on maja ees. Panipaiga hind lisandub korteri hinnale. Müügihind sisaldab käibemaksu

Hoone välisarhitektuur on loodud Arhitektuuribüroo Korruse OÜ poolt.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

Võta ühendust

Müügispetsialist

Kuldar Kirikal