fbpx

Papiniidu 54-19

Asukoht Papiniidu 54

  • Suurus: 36m2
  • Tube: 2
  • Korrus: 3/3

Papiniidu 54 – 19 on hubane 2-toaline, mis asub elamu kolmandal korrusel. Eluruumid koosnevad – esikust, vannitoast, magamistoast ja avatud köök-elutoast. Lisaks on antud korteril valgusküllane rõdu (5,7 m²).

Ehitusaasta

2022

Tüüp

Korter

Rõdu

5,7

Panipaik

3600€

Rannaniidu kodu on A-energiaklassi elamu, mis on planeeritud valmima 2022. aasta suvel. Hoonel on kolm korrust ja 23 korterit. Enamik korteritest avanevad rõdud kas hommiku või õhtupäikesele, esimese korruse korteritel on lisaks avarad terrassid.

Rahulikku Mai piirkonda planeeritud elamust on Pärnu südalinna kõigest 3km. Ligiduses on lasteaiad, kool, ujula, supermarket ja kaubakeskus. Samuti Papiniidu, mis on oluline sõlmpunktide keskus. Mõne sammu kauguselt kulgeb mööda kaunit merejoont rannapromenaadi kergliiklustee – ideaalne nii sportimiseks kui õhtusteks jalutuskäikudeks.

Hoone arhitektuur on inimesele, kes hindab modernseid lahendusi. Välisviimistluses on kasutatud plaatfassaadi ja disainribisid ning soliidsust lisavad tumendatud rõdupiirded. Siseviimistluse puhul on võimalik valida kahe erineva meeleolu vahel – kerge ja valgusküllane hele või stiilne ja soliidne tume.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuit parkettiga. Sanitaarruumid on viimistletud keraamilise plaadiga ning paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Korterit ilmestavad kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni aknad, mis on valmistatud naturaalsest puidust. Lisaks sellele on korterites vesipõrandküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Panipaigad on planeeritud elamu esimesele korrusele ja parkimiskohad on maja ees. Panipaiga hind lisandub korteri hinnale. Müügihind sisaldab käibemaksu

Hoone välisarhitektuur on loodud Arhitektuuribüroo Korruse OÜ poolt.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

Võta ühendust

Müügispetsialist

Kuldar Kirikal