fbpx

Papiniidu 54-8

Asukoht Papiniidu 54

  • Suurus: 33m2
  • Tube: 2
  • Korrus: 2/3

AKENDEST OSALINE MEREVAADE

 

Papiniidu 54 – 8 on hea planeeringuga 2-toaline külaliskorter, mis asub elamu teisel korrusel. Eluruumid koosnevad – esikust, vannitoast, magamistoast ja avatud köök-elutoast. Maast-laeni aknad teevad ruumid valgusküllasteks.

Ehitusaasta

2022

Korteri suurus

33m2

Panipaik

3600€

Tüüp

Külaliskorter

Rannaniidu kodu on A-energiaklassi elamu, mis valmis november 2022. Hoonel on kolm korrust ja 23 korterit.

Rahulikku Mai piirkonda valminud elamust on Pärnu südalinna kõigest 3km. Ligiduses on lasteaiad, kool, ujula, supermarket ja kaubakeskus. Samuti Papiniidu, mis on oluline sõlmpunktide keskus. Mõne sammu kauguselt kulgeb mööda kaunist merejoont rannapromenaadi kergliiklustee – ideaalne nii sportimiseks kui õhtusteks jalutuskäikudeks.

Hoone arhitektuur on inimesele, kes hindab modernseid lahendusi. Välisviimistluses on kasutatud plaatfassaadi ja disainribisid ning soliidsust lisavad tumendatud rõdupiirded. Siseviimistluse puhul on võimalik valida kahe erineva meeleolu vahel – kerge ja valgusküllane hele või stiilne ja soliidne tume.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuit parkettiga. Sanitaarruumid on viimistletud keraamilise plaadiga ning paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Korterit ilmestavad kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni aknad, mis on valmistatud naturaalsest puidust. Lisaks sellele on korterites põrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Panipaigad on elamu esimesele korrusele ja parkimiskohad on maja ees. Panipaiga hind lisandub korteri hinnale. Müügihind sisaldab käibemaksu

Hoone välisarhitektuur on loodud Arhitektuuribüroo Korruse OÜ poolt.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

Võta ühendust

Kuldar Kirikal

Müügispetsialist

Kuldar Kirikal