fbpx

korter 8 – TARGA/nutika KODU LAHENDUSega

265 000 €

Asukoht Papiniidu 56

  • Suurus: 82m2
  • Tube: 4
  • Korrus: 3/3

Papiniidu 56-8 on väga hea planeeringuga 4-toaline korter, mis asub kortermaja 3. korrusel. Korteris on 3 magamistuba, avatud köök-elutuba, WC ning saunaga vannituba. Korteri maast-laeni aknad ning eksklusiivne valgusküllane rõdu (18,9 m²) on avatud päeva- ja õhtupäikese poole. Maja elektri- ja kütte arveid aitab kontrolli all hoida Bisly targa kodu lahendus.

Ehitusaasta

2023

Korteri suurus

82,0m2

Tubade arv

4

Saun

2,7m2

Rõdu

18,9m2

Panipaik

5000€

Katusealune parkimiskoht

9000€

Rannaniidu kodud | maja 2 on A-energiaklassi elamu, mis valmib 2023. aasta sügisel. Uus korterelamu aadressil Papiniidu 56 on 3-korruseline ning seal on 11 korterit ja mugav katusealune parkla.

Kortermaja asukoht on ideaalne neile, kes ei soovi maale kolida, aga naudivad looduslähedast elu. Rannaniidu kodus saad osa Pärnu kesklinna melust, jalutada pargiroheluses ja nautida päikeseloojanguid Pärnu rannapromenaadil.
Papiniidu 56 kortermaja asub Pärnu südalinnast 3 kilomeetri kaugusel. Kortermaja vahetus läheduses on lasteaiad, kool, ujula, kaubanduskeskus ning linna kõige uuem ja moodsam mänguväljak.
Rannaniidu kodud | maja 2 on kodu, kus on alati hea olla ja kuhu on hea tulla!

Kõikide korterite siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ja kaua kestvaid materjale, mille lahendused tegi sisekujundaja Kätlin Getko / Interior One.  Siseviimistluse puhul saab valida kahe stiililahenduse vahel – puhtad heledad või soliidsed tumedad toonid. Erihinnaga Premium stiililahendused, mille valikus on kalasabamustriga tammeparkett ning heledatele toonidele annavad aktsenti mustad elemendid.
Korteritele lisavad avarust kõrged laed ja kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni PVC-aknad.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuitparketiga. Sanitaarruumidesse on paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika ning kivimustri ja portselanviimistlusega keraamilised plaadid. Lisaks on kõikides korterites vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus.

Mugavad panipaigad on planeeritud elamu esimesele korrusele ja parkimiskohad asuvad üldmahult hoone esimese korruse mahus. Panipaiga ja parkimiskoha hind lisandub korteri hinnale.

A-energiaklassiga hoone katusel on päikesepaneelid ja kõikidele korteritele on loodud elektriauto laadimiskoha valmidus. Kortermajas on Bisly targa kodu lahendus.

Välisarhitektuur – Arhitektuuribüroo Korrus OÜ. Sisekujundus – Kätlin Getko/  Interior One.

Korterid valmivad 2023. sügisel.

NB! Kasutatud pildid on illustratiivsed ja võivad erineda lõpuks välja kujunevast elukeskkonnast.

Võta ühendust

Kuldar Kirikal

Müügispetsialist

Kuldar Kirikal