fbpx

Rääma 9a-9

Asukoht Rääma 9a

  • Suurus: 60.6m2
  • Tube: 3
  • Korrus: 3/3

Rääma 9a – 9 on hubane 3-toaline, mis asub elamu kolmandal korrusel. Eluruumid koosnevad esikust, vannitoast, kahest magamistoast ja avatud köök-elutoast. Korteri aknad ja valgusküllane rõdu (12 m²) on vaatega jõele, kuhu on võimalik pääseda elutoast ja magamistoast.

Ehitusaasta

2022

Tüüp

Korter

Rõdu

12

Panipaik

5000€

Parkimiskoht

7000€

Bremeni kodude A – energiaklassi elamud asuvad kaunil jõekaldal, kust 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb Pärnu kesklinn, jahisadam ja rand. Majade eest lookleb paralleelselt jõega Jaansoni tervisespordirada. Vahetus läheduse jääb ühistransport, kool ja lasteaed.

Korterite siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ja kestvaid materjale, mille lahendused on teostatud sisekujundaja Mühlbach Interjöör OÜ poolt. Siseviimistluse puhul on võimalik valida kahe erineva meeleolu vahel – puhtad heledad või soliidsed tumedad toonid. Korterid iseloomustavad kõrged laed ja maast laeni avarad aknad.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuit parkettiga. Sanitaarruumid on viimistletud keraamilise plaadiga ning paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Korterit ilmestavad kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni aknad, mis on valmistatud naturaalsest puidust ja alumiiniumist. Lisaks sellele on korterites vesipõrandküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus.

Iga korteri juurde kuulub panipaik, mis asub hoone esimesel korrusel. Autodele on planeeritud parkimiskohad maja ees.

Hoonete ees on rataste hoiustamiseks rattamajad. Parkimiskoha ja panipaiga hind lisandub korteri hinnale. Müügihind sisaldab käibemaksu.

Välisarhitektuur – Arhitektuuribüroo Korrus OÜ. Sisekujundus – Mühlbach Interjöör OÜ.

Kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast!

Võta ühendust

Müügispetsialist

Kuldar Kirikal