Köök – ANDI köögimööbel

Kas tundub nii, et kui kodu sisustamise ja värvivalikuga võib mõnikord “vabamalt” võtta, sest alati võib seinad teist tooni värvida või ebamugava diivani välja vahetada siis köögi planeerimisel pead 100% õnnestunud valikuid tegema esimesel katsel?
Kui tead, mis stiil ja materjalid Sinu uude kööki sobivad aga pole kindel, kas köögivalmistaja teeb Sinu soove arvestava lahenduse ning kvaliteet on see, mida oled arvanud ja tähtaeg peab paika?
Mistoni meeskonnaga investeerisime aega ja energiat, et leida parim köökide valmistaja, kes vastab nendele nõudmistele, mis rahuldaksid ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

Tutvustame ja soovitame Andi Mööbli spetsialiste!

Alustasime koostööd Andi Mööbliga, kelle kätesse usaldame kõikide oma klientide köögid. Andi Mööbel on alates 2002 aastast valmistanud üle 8000 köögimööbli komplekti, mis on valminud disainist kuni paigalduseni kogenud meistrite käe all. Klientide usaldus on võidetud koostööst, mis hõlmab ideest, köögi 3D plaani koostamiseni. Mööbel valmib Eestis kaasaegse tehnoloogiaga tehases, kasutades ökoloogiliselt puhtaid ja tervist mittekahjustavaid materjale.
Köögi paigaldab sama meister, kes tehases mööbli valmis teeb. Sellega saab kindel olla, et valminud köögid on vastupidavad ja kvaliteetsed.
Veendusime, et Andi Salongis on meie kliente ootamas väga sõbralikud ja asjatundlikud inimesed, kes aitavad igal sammul, et projekteerida ja valmistada igale soovile vastav köök.

Kuidas toimida?
* Broneeri aeg SIIA VAJUTADES või külasta Andi salongi Lootsi 3a.
* Kohtumisel teavita oma uue kodu aadress.
* Salongis on olemas vajalikud möödud ja tehnilised näitajad, et projekteerida Sinu soovidele vastav lahendus.
* Ostutehingu tegemisel otsusta, kas soovid tasuda koheselt või arvata summa kodu ostuhinna sisse.

Lisaks köögile on võimalik projekteerida vannitoa, panipaiga, elutoa vms mööbel.

Vaata valminud köökide pilte SIIT

Kui on küsimusi, helista ja anna teada kuidas saame aidata.

KULDAR KIRIKAL
kuldar@miston.ee / tel.: +372 516 9194