fbpx

Aktiivne

Valgekivi ärikeskus II

Modernne ärikeskus Eestimaa südames

Valgekivi ärikeskus II asub Järvamaa südames Paides, Prääma tee 11d. Hoone eest kulgeb mööda Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee, mis annab võimaluse liikuda Eesti peamistesse linnadesse umbkaudu 1,5 tunniga.

Kompleks on üles ehitatud silmas pidades eelkõige kasutajamugavust. Keskuse ümbrus on varustatud tasuta parkimiskohtadega, kuhu mahub ka suurema veoautoga. Mugav ligipääs on tagatud nii keskuse töötajatele kui külastajatele.

Aastal 2021 valmis Valgekivi ärikeskuse esimene hoone, kus tänaseks tegutsevad Stokker, Hydroscand, Ramirent, Würth ja W.E.G Eesti esindused. Keskuse lähedusse jääb veel Espak ehituskauplus, Maksimarket ja elamupiirkond, mis muudab asukoha eriti atraktiivseks kaubandustegevusele.

Valgekivi ärikeskuse teine hoone valmib 2024 aasta sügisel. Uues hoones asuvad tegutsema Amserv Paide ja Škoda esindused. Saadaval olevad rendipinnad on suurusvahemikus 385 – 585 ruutmeetrit. Hoone lae kõrgus on 8 meetrit, mis lisab mänguruumi ja annab võimaluse rajada kahekordseid äriruume.

Soovid personaalset lahendust või pakkumist, võta meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Valgekivi Ärikeskus paikneb Järvamaa südames Paides, aadressil Prääma tee 11d. Hoone eest kulgeb mööda Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee, mis tagab suurepärase ligipääsetavuse ja nähtavuse, olles seetõttu ideaalne koht äri rajamiseks.

Keskuse ümbrus on varustatud tasuta parkimiskohtadega, kuhu mahub ka suurema veoautoga. Mugav ligipääs on tagatud nii keskuse töötajatele kui külastajatele.

Valgekivi Ärikeskuse teine hoone valmib 2024 aasta sügisel.

TUTVU ASUKOHAGA:  Valgekivi ärikeskus

Valgekivi ärikeskuse baas üürihinnaks on 6,5 eur/m2 eest kalendrikuus. Hinnale  lisandub käibemaks ja kõrvalkulud.

Saadaval on veel kolm äripinda suuruses 385 m² – 585 m². Kui soovid personaalset lahendust või pakkumist, võta meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Hoone haldus

Kõikidel sektsioonidel on oma veemõõtja, elektriliitumine ja gaasiarvesti. Kord kuus fikseerib haldusfirma mõõdikute näidud ja esitab koos rendiarvetega eelmise perioodi kommunaalkulude arved.

Üldkulude hulka kuulub tuletõrje- ja valvesignalisatsioonisüsteem, välisvalgustusele kuluv elekter ja välisterritooriumi koristus sh. lumekoristus. Kulud jagatakse vastavalt rendipinna ruutmeetritele ja vastavalt sellele esitatakse arve koos kommunaalkulude arvega.

Prügiveolepingu sõlmib teenusepakkujaga iga rentnik ise. Teenusepakkuja antud piirkonnas on Eesti Keskkonnateenused AS.

Tulekustutite hooldust teostab haldusettevõte hoone omaniku kulul. Elektripirnide vahetuse saab rentnik vajadusel tellida läbi haldusettevõtte omal kulul.

Lisainfo:
Jane Riidamets
+372 5333 4404
jane.riidamets@miston.ee

  • Korrus
  • 1
Nimetus Korrus Tube Suurus Rõdu/terrass Info Hind Staatus Plaan
4 1 Äripind läbi kahe korruse 468 m2m2 Äripind 3978€ Vaba vaata plaani
5 1 584m2 Äripind Broneeritud vaata plaani
6 1 577m2 Äripind Broneeritud vaata plaani

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets