6 põhjust, miks üks paremaid elukohti Pärnus asub Papiniidu tänaval

Pärnu on väga kaunis linn oma unikaalse looduse, sõbralike inimeste ning mõnusa elutempo poolest. Pärnus on kõikjal hea elada aga hiljaaegu avastasime kui mitmekesine ning huvitavaid rännakuid pakkuv on Papiniidu tänavale ehitatud  Rannaniidu kodud | maja 1 ümbruskond.
Tule ja avasta koos meiega!

 

nr.1 – Rannaniidu kodud | maja 1  ukse eest viib asfalteeritud jalakäijate tee randa. Ujumisriided selga, rätik kaasa ja peale 10min jalutamist oled liivapõhjaga rannas.

nr.2 – Rannaniidu kodud | maja 1 eest jalutama minnes võid paremat kätt avastada end Rannaniidu matkarajal – sellel unikaalsel laudteel kõrgud looduse kohal ning võid märgata veelindude salajast elu, mis seni jäänud Sulle varju.

nr.3 – Kui soov on Pärnu rannapromenaadini jalutada ning külastada Pärnu randa siis valgustatud jalakäijate tee majast paremale viib Sind kohale.

nr.4 – Võrratu Pärnu rand ei vaja tutvustamist! Otsusta ise, kas oma uuest kodust teed jalgsimatka randa või sõidad jalgrattaga mööda turvalist ja valgustatud kergliiklusteed, mis algab Sinu kodu ukse eest!

nr.5 – Mai linnuvaatlustorn on ornitoloogide seas tuntud ning kevadel majast paremale poole jalutades võid avastada haruldasi linde ning olla esimese rändlinnu saabumise tunnistajaks.

nr.6 – Majast vasakule jalutades on Rannaniidu looduskaitseala ning mööda kergliiklusteed jalutades saad selle unikaalse loodusega tutvuda ning märgata kui vaheldusrikas on see kaitse all olev maastik.

Oma omanikku ootab viimane korter Rannaniidu kodud | maja 1-s. Teisel korrusel ning uksenumber on 14.

Korter 14 akendest ja rõdult paistab võrratu ning avar vaade Pärnu lahele. Võid olla kindel, et ilusaimad päikeseloojangud näed oma kodu rõdult ja akendest.

Tere tulemast oma uude koju ja kui soovid korter 14-ga ning majaga tutvuda, helista ja lähme vaatama.

Korteri kirjeldust näed SIIT

Kuldar Kirikal |Arendusjuht
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee