6 põhjust, miks üks paremaid elukohti Pärnus asub Papiniidu tänaval

Pärnu on väga kaunis linn oma unikaalse looduse, sõbralike inimeste ning mõnusa elutempo poolest. Pärnus on kõikjal hea elada, aga hiljaaegu avastasime, kui mitmekesine ning huvitavaid rännakuid pakkuv on Papiniidu tänavale ehitatav  Rannaniidu kodud | maja 2 ümbruskond.

Tule ja avasta koos meiega!

 

nr.1 – Rannaniidu kodud | maja 2  ukse eest viib asfalteeritud jalakäijate tee randa. Ujumisriided selga, rätik kaasa ja peale 10min jalutamist oled liivapõhjaga rannas.

nr.2 – Papiniidu tänavalt jalutama minnes võid paremat kätt avastada end Rannaniidu matkarajal – sellel unikaalsel laudteel kõrgud looduse kohal ning võid märgata veelindude salajast elu, mis seni jäänud Sulle varju.

nr.3 – Kui soov on Pärnu rannapromenaadini jalutada ning külastada Pärnu randa, siis valgustatud jalakäijate tee majast paremale viib Sind kohale.

nr.4 – Võrratu Pärnu rand ei vaja tutvustamist! Otsusta ise, kas oma uuest kodust teed jalgsimatka randa või sõidad jalgrattaga mööda turvalist ja valgustatud kergliiklusteed, mis algab Sinu kodu ukse eest!

nr.5 – Mai linnuvaatlustorn on ornitoloogide seas tuntud ning kevadel Papiniidu tänavalt paremale poole jalutades võid avastada haruldasi linde ning olla esimese rändlinnu saabumise tunnistajaks.

nr.6 – Majast vasakule jalutades on Rannaniidu looduskaitseala ning mööda kergliiklusteed jalutades saad selle unikaalse loodusega tutvuda ning märgata kui vaheldusrikas on see kaitse all olev maastik.

Oma omanikku ootavad seitse korterit Rannaniidu kodud | maja 2-s Papiniidu tänaval. Vali, kas soovid korterit, mille aknad avanevad päikesepoole või kui päikesega sinapeal ei ole, siis saab valida põhjapoolsed korterid.

Tere tulemast oma uude koju ja kui soovid maja ehitusega või korteriplaanidega tutvuda, helista ja lähme vaatama.

Vabade korteritega saad tutvuda SIIN

Siselahendustega saad tutvuda SIIN