Interjöör

Oleme siia hoolikalt valinud partnerid, kellega koos töötades saame alati olla kindlad töö kvaliteedis. Meie partnerid on tõestanud, et suudavad pakkuda lahendusi, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Usaldus ja professionaalsus on meie koostöö alustalad. Tutvuge meie partneritega ja veenduge nende oskustes ise!

Miston Pärnu Kinnisvara

Kui tead, mis stiil ja materjalid Sinu uude kööki sobivad aga pole kindel, kas köögivalmistaja teeb Sinu soove arvestava lahenduse ning kvaliteet on see, mida oled arvanud ja tähtaeg peab paika?Pärnu kinnisvara Miston
Mistoni meeskonnaga investeerisime aega ja energiat, et leida parim köökide valmistaja, kes vastab nendele nõudmistele, mis rahuldaksid ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

Tutvustame ja soovitame Andi Mööbli spetsialiste!

Andi Mööbel on alates 2002 aastast valmistanud üle 8000 köögimööbli komplekti, mis on valminud disainist kuni paigalduseni kogenud meistrite käe all. Klientide usaldus on võidetud koostööst, mis hõlmab ideest, köögi 3D plaani koostamiseni. Mööbel valmib Eestis kaasaegse tehnoloogiaga tehases, kasutades ökoloogiliselt puhtaid ja tervist mittekahjustavaid materjale.
Köögi paigaldab sama meister, kes tehases mööbli valmis teeb. Sellega saab kindel olla, et valminud köögid on vastupidavad ja kvaliteetsed.
Veendusime, et Andi Salongis on meie kliente ootamas väga sõbralikud ja asjatundlikud inimesed, kes aitavad igal sammul, et projekteerida ja valmistada igale soovile vastav köök.

Kuidas toimida?
* Broneeri aeg SIIA VAJUTADES või külasta Andi salongi Lootsi 3a.
* Kohtumisel teavita oma uue kodu aadress.
* Salongis on olemas vajalikud möödud ja tehnilised näitajad, et projekteerida Sinu soovidele vastav lahendus.
* Ostutehingu tegemisel otsusta, kas soovid tasuda koheselt või arvata summa kodu ostuhinna sisse.

Lisaks köögile on võimalik projekteerida vannitoa, panipaiga, elutoa vms mööbel.

 

Pärnu kinnisvara MistonVaata valminud köökide pilte SIIT

Miston Pärnu Kinnisvara

Küll oleks kergem kui mööblisalongis on ees ootamas inimene, kes teab, millised on plaanid, mis värvi on siseviimistlus ning on abiks kõiki ruume sisustama. Lisaks kõigele oleks hea osta soodsamalt, sest oled ostnud uue korteri Mistoni uusarendustest.

Kinnisvara Mistonist

Sellist võimalust pakuvad Masku salongid üle Eesti kõigile Miston Kinnisvara klientidele. Ütle klienditeenindajale oma tulevase kodu aadress ning Masku klienditeenindajad aitavad Sinu uut kodu sisustada. Sina ei pea Salongi külastades teadma, mis on iga toaseina mõõt või milliseid värvitoone siseviimistluses kasutatakse. Oma tulevase kodu aadressi öeldes on vajalik info Masku klienditeenindajal olemas.
Boonuseks on hind Sulle soodsam kui hinnasildil.

Masku mööblikauplused ootavad Sind, leia sobiv kauplus SIIT 

Oled alustamas oma uute ruumide sisusatamise ja kujundamise põnevat teekonda. Meie Palazzos kindlasti suudame jagada asjatundja näpunäiteid parima tulemuse saavutamiseks eluruumi kujundamisel. Loome koos, sellise interjööri, mis tõeliselt peegeldab teie stiili ja isiksuse omapära. Me mõistame, et kodu sisustamine ja kaunistamine pole lihtsalt mööbli valimine – see on teie olemuse ja eluviisi väljendamine.

20 aastat kogemust sisearhitektuuri ja eritellimusmööbli valdkonnas on lihvinud meie tiimi oskusi ja kogemusi. Kontseptsioonist paigalduseni on meie ekspertide meeskond pühendunud teie visiooni elluviimisele. Kas soovite sisustada kogu oma kodu või vajate abi selle täiuslike osade valimisel, oleme olemas, et teid igal sammul nõustada ja aidata.

Palazzo Interiorsis usume, et suurepärane disain ja kvaliteet ei pea väljenduma kõrges hinnaga. Hind peab väljendama väärtust. Oleme aastate jooksul valinud ja jäänud koostööd tegema nende mööblivalmistajatega , kelle puhul teame, et saate nautida luksuslikku disaini ilma eelarvet koormamata. Me hoolikalt valime parimad ja vastupidavamad materjalid, millest toodetakse mööbel, mis on mitte ainult stiilne, vaid ka vastupidav.

Me teeme oma tööd üle Eesti ja ka mujal Euroopas. Kuna aga asume stuudioga Pärnus, on see üks lisaboonus meie linnas kinnisvara ostjate silmis, sest meie stuudio pakub ideaalset keskkonda, kus kohtuda meie disaineritega ja arutada oma tulevase kodu igat detaili. Kas soovite sisustada oma põhikodu või üürikorterit, meie ulatuslik kogemus tagab, et saate vaid parimat.

Lubage meil olla teie partner unistuste kodu loomisel. Võtke meiega ühendust konsultatsiooni kokkuleppimiseks ja astuge esimene samm oma visiooni teostamiseks.

Tutvu meiega lähemalt siin