Kodus kõik on kõige parem

Iga arendust luues mõtleme, et just see hoone võiks olla ka meie kodu, mitte pelgalt üks maja paljude hulgast.
Sellepärast ei räägime me täna, mis korterid saada on või kui funktsionaalsed korteriplaanid oleme välja töötanud, vaid tahame rääkida kodutundest.

Rannaniidu kodud on see arendus, mille loomisel lähtusime kodutunde loomisest ning sellest, et kodutunne algab tänavast kuhu auto/jalgratta pargid, jätkub maja välisuksest sisenedes, naabrile tere öeldes ning korteriust avades.

Iga koostööpartner, kellega käed lööme ja anname juhised kuidas Rannaniidu kodusid ehitada, lähtume sellest, et luua keskkonnasäästlikke elukeskkondi, mis rikastavad linnaruumi ja soodustavad kogukonnatunnet.
Et need sõnad ainult sõnadeks ei jää, hoiame oma arendustel iganädalaselt “kätt pulsil” ning meie ehituskoosolekud on põhjalikud ning ülevaatlikud. Meie arendusjuht teab igat detaili majast ning on kursis maja ehitusetappidega. Võid talle helistada ning uurida ja ta räägib, mis ehitusel teoksil.

ps. Rannaniidu kodud | maja 1 – 19 juulil 2022a.

Maja ümber oleme Rannaniidu kodudele loomas rohekeskkonda, kus kõrrelised annavad ruumilisust ning roniv hortensia oma ilusate õitega teeb päeva rõõmsaks.
Papiniidu tänava kõrvale, rohealale rajame suure laste mänguala, et kogukonna lapsed saaksid luua uusi sõprussuhteid, mis kestavad läbi elu.
Soovime ja loodame, et Rannaniidu kodudes on naabrile tere ütlemine ilusa päeva alguse rutiin ning tugev kogukonnatunne see, mis meid tiivustab looma väärtusi järeltulevatele põlvkondadele.

Kodus kõik on kõige parem.

Kui soovid meie olemasolevatest või uutest arendustest kuulda ning saada teada, milliseid väärtusi hindame siis helista või kirjuta:

Kuldar Kirikal
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee
Arendusjuht | Miston Capital OÜ