Kui plaanid saavad teoks

Kui oleme soetamas endale kodu siis üheks tähtsamaks küsimuseks on, millist ma soovin ja kas ma leian selle tõelise Oma Kodu Tunde. Valmis ehitatud maja või korteri korral on äratundmise hetk kui astud üle ukseläve, tunnetad ja tead, kas see ongi see või pead edasi otsima.
Kuid uusarendustes on oluline tunnetada oma instinkti, omada head ettekujutusvõimet ning usaldada arendajat. Imetleme oma kliente, kes plaanidega tutvudes ja pilte vaadates leiavad projekteerimise staadiumis olevas ehituses oma kodu tunde ülesse. Sellele mõeldes oleme veelgi rohkem innustatud projekteerima korterelamuid, milles iga pisiasi ja nüanss on kaalutletud ning detailideni välja kalkuleeritud. Oleme vaimustatud oma arendustest ja seda suurem rõõm on näha kuidas põhjalikult planeeritud ehitused hakkavad valmis saama ning paberil olevad joonised on saanud reaalsuseks.

Aitäh meie klientidele, kes on oma uue kodu loomise meie kätesse usaldanud!

Oled kunagi mõelnud kui head ettekujutusvõimet ja ruumitunnetust see nõuab, et korteriplaani või 3D joonist vaadates suudad kujutluspildis näha oma uut kodu?

ps. Fotokollaaz Rannaniidu kodud | maja 1 – 3D joonis versus tänane (02.08.2022)  ehitusjärk.

Siseviimistlustööd on tööfaasis ning kuu möödudes saame teile näidata väga ilusaid pilte. Kuid välisfassaadi lõpptulemusega oleme väga rahul – üldilme muutub veelgi esinduslikumaks kui lähiajal paigaldame rõdude ja välisukse elemendid.

ps. Fotokollaaz Rannaniidu kodud | maja 1 – 3D joonised versus tänane (02.08.2022)  ehitusjärk.

Imetleme oma kliente, kes 3D jooniseid vaadates, suutsid ennast oma uude koju visualiseerida.
Aitäh kõigile, kes on meid usaldanud!

ps. Fotokollaaz Rannaniidu kodud | maja 1 – 3D joonised versus tänane (02.08.2022)  ehitusjärk.

Kui soovid oma uut kodu meie arendustes külastada ja vaadata ehitusjärku siis helista ja lähme koos vaatama.
Kui aega napib ja soovid pilte oma korterist siis helista või kirjuta ning me saadame fotod Sinu uuest kodust.

 

Kuldar Kirikal |Arendusjuht
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee