Mai 71 kodude teine korrus on valmimas – tule vaatama!

Järgmise aasta alguses kirjutavad 45 peret oma uueks koduaadressiks Mai 71, Pärnu.
Uusi koduomanikke iseloomustab keskkonnasäästlikkus, ökonoomne elustiil ning roheline mõtteviis.

Mai 71 kodude rajamisel oleme arvestanud ökonoomse elustiili lähtepunktist. Majadel on jätkusuutlikkuse põhimõttel tegutsev Gren kaugküte, mis on reguleeritav ruumipõhiselt. Kütteallikana on kasutusel kaugkütte baasil vesipõrandaküte. Korterites on soojustagastusega sundventilatsioon ning  kliimavalmidus.

Maja asukoha valikul sai määravaks keskkonnasäästliku elustiili soodustamine – kõik vajalik mõõduka jalgsimatka kaugusel. Uus korterelamu asub Raja lasteaed-ujula naabruses, läheduses on koolid ning lähiümbruses mitmed toidukauplused. Pärnu rand ja rohealad 1min ning kesklinn 30min jalutuskäigu kaugusel.
Uusarenduse rajamisel on võetud eesmärgiks, et eluks vajalikud toimingud saab teostada jalgsi või jalgrattaga sõites.

Mai 71 kodudel on kohe valmimas teine korrus. Kolmanda ehk viimase korruse ehitusega teeme algust mai keskel. Kohe kui kolmas korrus valmis, toimub sarikapidu ja siis algab välisfassaadi tööd. Välisfassaadi tööd teostatakse suvi 2022, mille järel algab siseviimistlustööd. 45 peret saavad oma uude koju kolida veebruar 2023.

NB! Pildikollaazi ehituspildid on tehtud 4.mai 2022.a.

Et ehitus püsiks aja- ja eelarvegraafikus toimuvad iganädalased ehituskoosolekud. Ehituskoosolekute käigus kaardistame hetkeseisud, vaatame üle materjalide tarnegraafikud ning anname hinnangu ehituskvaliteedile.  Meie jaoks on oluline igapäevane suhtlus peatöövõtjaga ning olla kursis ehituse protsessiga. Sellest tulenevad on meie igal kliendil võimalus helistada meie arendajale (Kuldar Kirikal tel.: +372 516 9194) ning küsida, mis etapis majaehitus on ning soovi korral koos oma uut korterit vaatama minna.

Kui oled huvitatud kodust, kus lasteaed, ujula, kaubanduskeskused, meri ja rannapromenaad on jalutuskäigu kaugusel siis vaata vabasid kortereid SIIN

Mai 71 kodudes elades on hea võimalus minna jalutama kodu tagahoovis kulgevale Rannaniidu matkarajale ning olla tunnistajaks kuidas aasaaegade vaheldudes loodus muutub Rannaniidu Looduskaitsealal. Pärnu on ilus igal aastaajal!

Meie arenduste ühine nimetus on väga hea planeeringuga korterid ning päevavalgus, mida oleme majade asendiplaanidel arvestanud.
Oleme abiks igal sammul. Vajad  abi olemasoleva kinnisvara müümisel või finantside kalkuleerimisel, võta meiega ühendust.

 

Helista ja anna teada kuidas saame aidata.

KULDAR KIRIKAL
kuldar@miston.ee / tel.: +372 516 9194