Pärnu jõekaldale kerkiva Bremeni kodude sarikapidu on peetud!

8nda juuni suvisel pealelõunal saabus oluline etapp kui Bremeni kodude ehitajatele peeti tänupidu ning katuselt toodi sarikapärg.

Ehitajad halastasid arendajale ning traditsioone uueks luues anti Miston Capital OÜ arendusjuhile, Kuldar Kirikale ja Leanika Järvele ehitusobjekti parim käsisaag.

Peo lõppedes kuulsime ehitusmeeskonna kiidusõnu, seega majad said hea õnnega üle valatud ning majavaimuga soojad suhted loodud.

Tänaseks on jõeäärsed Bremeni kodud saavutanud maksimum kõrguse ning algavad välisfassaadi viimistlustööd. Kuldar Kirikal soovitab suve jooksul Pärnu jõekaldal looklevat Jaansoni terviserada sagedasti külastada, sest igapäevaselt on näha majade muutumist miljöösse sulanduvaks tervikuks.

Miston Capitali poolt arendatud A- energiaklassiga Bremeni kodud on jõeäärsed kolm kolmekorruselist maja 28 korteriga (aadressid Rääma 9, 9a ja 11). Korterid on jõe- ja linnavaatega ning avarad terrassid ja maast-laeni aknad muudavad uued kodud valgusküllasteks.
Uusi koduomanikke iseloomustab soov elada unikaalses linna ja looduse sümbioosis, kus aknast kumab eht linnalik Pärnu tuledes siluett ja avaneb vaade võrratule Pärnu jõele.

Bremeni kodude 3 maja valmivad käimasoleva aasta lõpuks ning paraku on veel saadaval ainult 3 omanäolist uut korterit.
Vaata, millised korterid veel lähinädalatel saadaval on SIIT

Kui soovid Bremeni kodude ehitust vaatama minna, helista!

Kuldar Kirikal
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee
Arendusjuht | Miston Capital OÜ

Kuldar Kirikal ja Leanika Järve ehitajaid tänamas

Tänu heale saele ja oskuslikule juhendamisele sai pärg maha võetud

Pärjaga poseerivad ehituse järelevalve, peatöövõtja ning Mistoni meeskond

Ehitajad andsid märku, et on aeg pidustusteks

Upitaja on valmis pärjalõikajaid katuseharjale viima

Aitäh Paide MEK meeskond

Meie töökaid ehitajaid ootamas