Pärnu mere äärde rajatava korterelamu Mai 71 – sarikapidu peetud!

13nda juuli südasuvisel pealelõunal saabus oluline etapp kui Miston Capital OÜ arendatav Mai 71 kodude ehitajatele peeti tänupidu ning katuselt toodi sarikapärg.
Ehitajad halastasid arendajale ning traditsioone uueks loodes anti Miston Capital OÜ arendusjuhile, Kuldar Kirikal`e ehitusobjekti parim käsisaag.
Peo lõppedes kuulsime ehitusmeeskonna kiidusõnu, seega maja sai hea õnnega üle valatud ning majavaimuga soojad suhted loodud.

Tänaseks on mereäärsed Mai 71 kodud saavutanud maksimum kõrguse ning algavad välisfassaadi viimistlustööd. Korterelamu valmib veebruar 2023.
Miston Capitali poolt arendatud B- energiaklassiga Mai 71 kodudeks on kolmekordne kortermaja, milles 45 korterit. Korterid on avarate terrasside ja rõdudega ning maast-laeni aknad muudavad uued kodud valgusküllasteks.

Maja asukoha valikul sai määravaks keskkonnasäästliku elustiili soodustamine – kõik vajalik mõõduka jalgsimatka kaugusel. Uus korterelamu asub Raja lasteaed-ujula naabruses, läheduses on koolid ning lähiümbruses mitmed toidukauplused. Pärnu rand ja rohealad 1min ning kesklinn 30min jalutuskäigu kaugusel.
Uusarenduse rajamisel on võetud eesmärgiks, et eluks vajalikud toimingud saab teostada jalgsi või jalgrattaga sõites.

Kinnisvaraarendus aadressil Mai 71, Pärnus on saavutanud suure poolehoiu keskkonnasõbralike pärnakate seas, Sarikapeoks on 89% korteritest leidnud uued omanikud.
Mai 71 arendusega saab tutvuda SIIN 

Küsimuste tekkimisel võta ühendust:
Kuldar Kirikal
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee
Arendusjuht | Miston Capital OÜ

Sarikapärja saagimisel oli Leanika Järve ja Kuldar Kirikalil vaimseks abiks objektijuht Andrus Maiste

Pärg saetud!

Selfie enne peo algust!

Sarikapeoga tänasime ehitajaid

Maja saavutas maksimum kõrguse – vaade eestpoolt

Vaade maja tagant

3D joonis- vaade eestpoolt

3D joonis – vaade maja tagant

Tänu maast-laeni akendele on igas toas küllaldane naturaalne päevavalgus