Pärnu Papiniidu tänava otsa ranna kergliiklustee äärde rajatud laste mänguväljak ootab külalisi

Eelmisel sügisel rajatud mänguväljaku avasid Mai lasteaia rühma põngerjad, kes valminud mänguala järgi proovisid. Laste arvamus oli, et kindlasti oleks väljakule vaja ronimispuud või -seina või midagi muud, mille peal saaks turnida.

Lasteaiaõpetajate väitel on nad rühmadega väljas jalutades avastanud, et lastele meeldib end proovile panna tasakaalu nõudvatel mänguvahenditel, ja see annab lihaste arengule väga hea baasi.

Rannaniidu kodude kortermaja valmimisega valmis kummikattega mänguväljak, mis on mõeldud kõikidele lastele.

Kinnisvaraarendus ei ole lihtsalt üks või mitu uut kortermaja, vaid iga loodud hoone peab sobituma linnaruumi. See on jääv väärtus, mis kestab põlvkondi ja millest käime mööda iga päev ka mitmekümne aasta pärast. „Näeme endal vastutust linnaruumi kujundajatena ning seetõttu valime ja loome majade ümber hoolikalt keskkonda,“ märgib arendusjuht Miston Capitali otsuste tagamaid selgitades. „Meie jaoks on oluline, et kortermajade läheduses oleks mänguväljakuid ja rohelust, et Pärnu inimestel oleks seal mugav oma igapäevaseid asju ajada ja lapsi kasvatada.“ Kui arenduse lähedal mänguväljakut veel ei ole, oleme valmis selle rajama.

Sellest tulenevalt rajasime Rannaniidu kodude vahetusse lähedusse mängulinnaku, kus saavad lustida kõik ümbruskonna lapsed. „Pärnu on üks parimaid linnakeskkondi Eestis – rohelised pargid, lühikesed vahemaad ja rahulik liiklus sealjuures on ülitähtsad. Seepärast valime oma arenduste asukohti väga täpselt,“ sõnab Kirikal. Tema kinnitusel on Mai linnaosa pärnakate seas kõrgelt hinnatud ning isegi kui korter vanemas majas müüakse, eelistatakse ikka samasse piirkonda elama jääda. „Meie roll on inimestele seda võimalust pakkuda, lisades kaasaegse elukeskkonna.“

Rannaniidu kodud | maja 2 arendusega saab tutvuda SIIN

Ootama kõiki lapsi Papiniidu mänguväljakule mängima!

 

Kui soovid meie arendustest rohkem kuulda siis helista või kirjuta

Kuldar Kirikal |Arendusjuht
+372 516 9194 | kuldar@miston.ee