RANNANIIDU KODUD – urbanistlik elustiil rannaniitude keskel

Rannaniidu kodud on Miston Kinnisvara üks haruldasemaid kortermajasid. Selles majas sulanduvad kaks maailma – urbanistlik kiire elutempo ning merekohina ja rannaniitude sahinaga meditatiivne elukeskkond.

 

Rannaniidu kodud asetsevad elu tuiksoonel – “kiviviske” kaugusel on Selveri toidupood ning teise suunda jalutades asub erakordne rannaniitude ala. Koduuksest 214 sammu ja Sul on võimalus valida, kas jalutad mööda kergliiklusteed Pärnu Rannapromenaadini, Pärnu rannaniidu matkarajale või külastad Papiniidu linnuvaatlustorni.

Rannaniidu kodude korterid on valgusküllased ning suurte akendega. Maja arhitektuuris lähtusime, et tulevased koduomanikud tunnetaksid suvise Pärnu vaibi nii kodus olles kui koduümbruses jalutades. See on kodu, kust koduuksest väljasaamine saab raske olema – soov kodus olla ning võrratuid aknavaateid nautida ei vaibu.

ps. Fotol korter 23, illustratsioonidega (pilt tehtud 11.04.2022). Otsa- ja külgmisest akendest paistab Pärnu meri.

Kõikidele korteritele on loodud nii heledamates kui ka tumedamates toonides siseviimistlusvõimalused. Inspiratsiooni on ammutatud kortermaja asukohast, mis asub kuldse liivarannaga ääristatud Pärnu mere ääres.
Korterite põrandaid katab kvaliteetne ning ajatu tamme parkett. Naturaalsed põrandad on jala all soojad ning vastupidavad.

Rannaniidu kodude aadressiks on Papiniidu 54. Valmimas on 3-kordne 23 korteriga, A-energiaklassiga maja. Hoone välisviimistluses on kasutatud plaatfassaadi ja disainribisid. Kortereid iseloomustab kõrged laed ja heleda disainiga materjalide valik. Siseviimistlus on saanud inspiratsiooni akendest sissevoolavast päikesevalgusest.

Aprilli esimesel nädalal toimusid betoonitööd ning nüüdseks on kõikide korruste põrandad valatud.
Kui on soovi siis helistage  (Kuldar Kirikal / tel.: +372 516 9194) ning külastame koos Rannaniidu kodude kortermaja.

 

Vaata kuidas Rannaniidu kodude majakonstruktsioon ehitati 1min ja 38 sekundiga.

Meie arenduste ühine nimetus on praktilise planeeringuga korterid ning päevavalgus, mida oleme majade asendiplaanidel arvestanud.

 

Oleme abiks igal sammul. Vajad  abi olemasoleva kinnisvara müümisel või finantside kalkuleerimisel, võta meiega ühendust.

Helista ja me näitame, milline Sinu uus kodu juba täna on.

KULDAR KIRIKAL
kuldar@miston.ee / tel.: +372 516 9194