Rannaniidu Kodude ehitus on alanud!

Miston Capital OÜ alustal eelmisel nädalal Rannaniidu kodude uusarenduses vundamendi eeltöödega. Ehitustööde alustamise ajaks on müüdud korteritest 32 % ehk 9 korterit.

Uusarenduse arhitekt on Arhitektuuribüroo Korrus OÜ ning ehitaja Rivest OÜ. Kortermaja valmib järgmise aasta neljandas kvartalis.

Rannaniidu Kodud

Rannaniidu elamuprojekt on saanud inspiratsiooni oma looduskauni asukoha järgi kuldse liivarannaga ääristatud Pärnu mere ääres. Vaid mõne sammu kauguselt majast, kulgeb mööda merejoont rannapromenaadi kergliiklustee, mis on ideaalne sportimiseks ja õhtusteks jalutuskäikudeks. Majas on kahe- kuni kolmetoalised rõduga ning kõrgete lagedega korterid, kust avanevad võrratud vaated Pärnu merele. Bussijaama ja suurematesse kaubanduskeskustesse on vaid ca 500 meetrit, kool ja lasteaed jäävad vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele.

Papiniidu 54 aadressile valmiv 3-kordne, A-energiaklassis moderne maja on kaasaegse disaini ja luksusliku materjalivalikuga. Kõikidele korteritele on loodud nii heledamates kui ka tumedamates toonides siseviimistluspaketid. Hoone katusel on päikesepaneelid.

Miston Capital kasutab arendusprojektidel vaid kvaliteetseid ehitusmaterjale. Siselahendustes on kasutatud Itaalia sanitaarseadmeid ja tehnikat.