Rannaniidu kodude võtmete kätteandmise pidu hakkab lähenema!

Rannaniidu kodud, aadressiga Papiniidu 54, hakkavad peagi valmis saama. Peale ilusat ja sooja suve, mida soovitame Pärnus veeta, tähistame seda ilusat hetke kui ulatame uue kodu võtmed oma headele klientidele. September 2022 on tähtis kuu!

A-energiaklassiga majas saab elektrit päikesepaneelidest ning loomulikku valgust voolab tubadesse maast-laeni akendest. Oleme korterid planeerinud eesmärgiga, et ei esineks kasutuid pindasid siseruumides ning materjalide valik on kaasaegne ka aastakümnete möödudes. Ehituskvaliteedis lähtume põhimõttest, et teeme iseendale ja endale järeleandmisi ju ei tehta!
Rannaniidu kodude ehitusel on meil silme ees siht, et tulevikus kui jalutame mööda Papiniidu tänavat, saame uhkusega öelda, et meie ehitasime selle maja 😊

Kutsume Sind Rannaniidu kodude valmimise fotomeenutuste rännakule.

Rannaniidu kodude ehitus on plaanipärane ning püsime oma töödega graafikus. Detsembri keskel sai kortermaja nurgakivi ja veebruaris alustasime kolmanda korruse ehitusega.

Märtsis paigaldati aknad ja toimus katusekarniisi väljaehitamine. Alustasime soojustustöödega.

Aprillis tänasime oma väga oskuslikke ja töökaid ehitusmehi sarikapeoga. Ning  sellel perioodil oli ehitusplatsil märgata Betoonimeistri autode külaskäiku – tegime põrandavalu töid.

Mais oli Rannaniidu kodude ehitusplatsi kõige põnevam külastada, sest igapäev oli uus ilme ning üha enam sai selgeks, et maja valmimiseni on jäänud ainult loetud kuud.

… 16 päeva hiljem avanes juba teine vaatepilt.

Mais on maja välisfassaadil palju muutusi igapäevaselt märgata. Maja seintele sai paigutatud plaatfassaad ning disainiribad.

Natukene on kurb öelda, et selle omanäolise disaini ja väga detailideni läbimõeldud korteriplaneeringuga majas on alles jäänud ainult 3 kodu – igal korrusel 1 vaba korter ning nende kõikide akendest saab ilusat Pärnu merd vaadata.  VAATA vabasid kortereid siin

Lisaks ilusale majale, väga headele korteri plaanilahendustele ja Pärnu parimale naabruskonnale, anname endast kõik, et ka kodutunne tuleb koos koduostuga kaasa.

Kui soovid oma uue koduga lähemalt tutvuda ja uurida ehituse käekäiku siis …
… helista ja anna teada kuidas saame aidata.

KULDAR KIRIKAL
kuldar@miston.ee / tel.: +372 516 9194

jaanuar ja veebruar 2022

märts 2022

29. märts 2022

11. aprill 2022

11. aprill 2022

3. mai 2022

3. mai 2022

19. mai 2022

19. mai 2022

31. mai 2022

31. mai 2022

31. mai 2022

september 2022