fbpx

Aktiivne

Vagabondi Loftid

Elu tasub vagabundi moodi vabalt võtta!

Vagabondi loftid kutsuvad Sind ainulaadsele avastusretkele, mis on täidetud autentse sisuga. Isikupäraste loftide nimi on ammutanud inspiratsiooni ehedalt vagabundilt, seikluslikult ja avatud rändurilt, kes on valmis igal sammul avastama kõike, mida maailm pakub. Kui oled otsinud täiesti teistsugust kodu ja ei rahuldu kunagi keskpärasega, siis oled jõudnud õigesse paika.

Pisike pilguheit Vagabondi hoone ajalukku

Ülejõe piirkonnas tegutses 1870. aastal A. Lange ja Co linatöötlemisettevõte, mille juurde kuulus kolmekorruseline punastest tellistest linaait, mida aastaid hiljem tunti Beti aida nime all. Kas aida nimega on seotud mõni kaunis müstiline daam Beti?

Seda mitte, kuid väike saladuslik moment peitub majas siiski. Teadmata põhjustel lõpetas A. Lange ja Co Ülejõel linatöötlemise ning Lange kinnistule kolis 1890. aastal eksport- ja importtehingutega tegelev Thomas Bett oma firmaga Bett ja Co.

Vennad Thomas ja William Bett olid Sauga jõe kaldal linatööstusega seotud 1916. aastani, kuni tegevuse katkestas esimene maailmasõda. Ettevõte lõpetas lõplikult tegevuse 1940. aastal, kuid rahvasuus kutsuti efektset punastest tellistest hoonet tänapäevani Beti aidaks.

Vagabond on tulnud, et ajalukku uusi tuuli tuua, ja vahetab Beti nime suurima rõõmuga välja.

Asukoht – muhedalt vaga ja natuke bond

Täpselt nii see on. Vagabondi loftide asukoht on kõige paremas mõttes vagane, siin on aedlinnale omast vaikust, mis pakub mõnusat boheemlaslikku äraolemist. Teisalt on ümbritsev keskkond vägagi bond, sest taamal terendab kesklinna panoraam, peen paadisild ja kutsuv kuurort.

Vahel heidetakse nalja, et inimesed otsivad endale kodu mere ääres, kesklinna lähedal, romantilisel jõekaldal ning muidugi rahus ja vaikuses, kuid samas siiski ka elu tuiksoonel… Nali naljaks, kuid just sellise sisu ja iseloomuga varjatud arhitektuuripärli leiadki Pärnu Ülejõe linnaosas Sauga jõe kaldalt Siimu silla kõrvalt.

Arhitektuur säilitab algupära

„Meid inspireeris võimalus kavandada inimestele kodud ajaloolisesse keskkonda, Pärnu ühte vanimasse ja ehk tuntuimasse kaubahoonesse väga heas asukohas Sauga jõe ääres. Unikaalne tellistest fassaad ja vana laohoone struktuur andsid võimaluse kujundada inimestele isikupärased kodud. Kõrgem esimene korrus pakub lisaks võimaluse ehitada suuremaid loft-tüüpi kortereid, kus on kõrge elutuba ja muud ruumid eri tasapindadel. Hoone ajalugu eksponeerime detailides ja väärikas materjalis. Hoone ajalooline punastest tellistest fassaad taastatakse algupärasel kujul. Kavandamisel hoidsime fookuse vanal pärandil, uus arhitektuur on pigem vana toetav ja seda esile toov.“ ( Luhse & Tuhal arhitektid)

Vagabondi loftid paiknevad elamukvartali keskel, aadressil Vana-Sauga 2. Väärika välise terviku on loonud arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal. Ehitis on rajatud osaliselt avatud planeeringu põhimõttel, otsafassaadiga tänavajoonel. Loftide välisfassaadil on säilitatud ajalooline silmapaistev arhitektuur ja materjalikäsitlus, mis rõhutab hoone põnevat industriaalset põhiolemust. Fassaad eksponeerib uhkusega vanu punaseid telliseid, millega harmoneeruvad erinevas suuruses maitsekad minimalistlikud rõdud. Hoonel on B-energiaklass.

Kindla karakteriga kodud

Kahekorruseliste loft-tüüpi korterite siseseinad on siin-seal kaetud punaste tellistega ja piisavalt paksud, et hoida stiilipuhtalt privaatsust. Kõik ruumid on loodud kindla eesmärgiga – need peavad mahutama omanike mitmekülgseid ja kõrgeid unistusi. 4,7 m kõrgused laed on loftide absoluutne tipp ja alla 3-meetriseid lagesid siit lihtsalt ei leiagi. Ja kui kujutad ette katuseterrassiga 4. korrust, siis läheb kindlasti mõte kõige paremas mõttes Linnuteele uitama… Muretsemiseks ei ole aga põhjust, sest majas on lift ja otsetee läbi korruste pilvedeni kulgeb alati sujuvalt

 

Iseloomuga interjöör

Vagabondi loftid on avarad, kõrgete vahelagede ja mõnusate lodžadega. Sisekujunduses saab valida kolme erineva paketi vahel: esimene neist on minimalistlikum (Amsterdam), teine pisut eksklusiivsem (London) ja kolmas rõhutatult industriaalne (New York).

 

Kõik siseviimistluses kasutatavad materjalid on naturaalsed, ökoloogilised ja kvaliteetsed – naturaalne parkett ning puitaknad lasevad hoonel hingata ja lisavad õhku ning valgust. Sisekujundaja on interjööri detailid terviklikult läbi mõelnud, kõik kokku moodustab omanäolise atmosfääri, millesse on väga lihtne armuda.

 

Pärnu – Eesti suvepealinn

Vagabondi loftid asuvad unikaalses Pärnu piirkonnas – ümbritsetud rohelisest madalast aedlinnast ning taamale jääb Pärnu linnapanoraam, Pärnu Jahisadam ning paadisild. Kui soovid siis võid juba täna tulla vaatama, mis vaade avaneb Sinu uuest kodust suvepealinnas.

Kui oled kirglik meremees siis maja lähedal Sauga jõel on kaikohad mõlemal pool jõge. 190m jalgsi ja oledki paadisillal, mida näed maja otsaakendest.

 

Tule Pärnusse, me ootame Sind!

Vagabondi Loftid valmivad 2025 märts.

Välisarhitektuuri on loonud arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal

Vagabondi loftid Pärnu Kinnisvara

Pärnu – Eesti suvepealinn

Vagabondi loftid asuvad unikaalses Pärnu piirkonnas – ümbritsetud rohelisest madalast aedlinnast ning taamale jääb Pärnu linnapanoraam, Pärnu Jahisadam ning paadisild. Kui soovid siis võid juba täna tulla vaatama, mis vaade avaneb Sinu uuest kodust suvepealinnas.

Kui oled kirglik meremees siis maja lähedal Sauga jõel on kaikohad mõlemal pool jõge. 190m jalgsi ja oledki paadisillal, mida näed maja otsaakendest.

 

Vahel heidetakse nalja, et inimesed otsivad endale kodu mere ääres, kesklinna lähedal, romantilisel jõekaldal ning muidugi rahus ja vaikuses, kuid samas siiski ka elu tuiksoonel… Nali naljaks, kuid just sellise sisu ja iseloomuga varjatud arhitektuuripärli leiadki Pärnu Ülejõe linnaosas Sauga jõe kaldalt Siimu silla ning kaubasadama vahetust lähedusest.

 

Tule Pärnusse, me ootame Sind!

SISEVIIMISTLUSPAKETT “AMSTERDAM”

SISEVIIMISTLUSPAKETT “LONDON”

SISEVIIMISTLUSPAKETT “NEW YORK”

Küsi täpsemat infot:

Jane Riidamets | Uusarenduste müük
+372 5333 4404| jane.riidamets@miston.ee

MÜÜGISAMMUD UUE KODUNI

 

Broneerimine
Palume võtta ühendust meie esindajaga ning informeerida, millist korterit soovite broneerida. Broneerimise aluseks on broneerimislepingu sõlmimine ning tasu maksmine (2000€), mille alusel korter broneeritakse. Peale broneerimist valib broneerija sisekujunduse paketi vastavalt ette antud valikutele ja seejärel valmistatakse koostöös müüjaga ette võlaõiguslepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid.

 

Võlaõigusleping (VÕL) – esimene osamakse
Järgnevate nädalate jooksul sõlmime notariaalse võlaõigusliku müügilepingu. Ostja tasub oma ostusoovi kinnitamiseks 20% korteri hinnast. Panga kaasfinantseeringu korral on VÕL lepinguga kaasnev sissemaksu summa võrdne pangaga kokkulepitud omafinantseeringu summa. Perioodil, mil korterelamu on ehitusjärgus, kehtib ostja ja müüja vahel notariaalne võlaõigusleping, milles on kokku lepitud uue kodu valmimistähtaeg ning korteriga seotud detailid.

 

Asjaõigusleping – uus kodu on valmis
Korterelamu valmimisel sõlmime notariaalse asjaõiguslepingu, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning uue kodu omanikul tuleb tasuda ülejäänud 80% korteri hinnast või pangapoolse finantseeringu korral pangapoolse finantseeringu ulatus. Asjaõigusleping tuleb sõlmida 1e kuu jooksul peale korterelamu lõplikku valmimist.

 

Korteri ostuhinnas sisaldub:

 • korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ja siseviimistluslahendustele;
 • sanitaartehnika;
 • tasu tehnovõrkude (elektri-, vee- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest;
 • kingitus notaritehingu sõlmimisel.

Korteri ostuhinnas ei sisaldu:

 • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv;
 • panipaik (4500€)
 • parkimiskoht (6000€)
 • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks.

 

Oluline

 • Arendaja ehitab kortermaja valmis lepingus märgitud tähtajaks. Tähtaeg on kehtiv ainult arendaja pakutud standardlahenduste valikul.
 • Erilahendused ja – soovid võivad muuta valmimistähtaega.
 • Pildid kodulehel ja müügikataloogides on illustreerivad ja võivad olla ebatäpsed

 

Vaata kortereid SIIN

Soovid meie arendustest soetada korterit panga abiga, küsi pakkumist meie koostööpartneritelt.

Alljärgnevad pangad pakuvad Mistoni klientidele eritingimusi.

Koostöö LHV pangaga
Laenutaotlust täites sisestage kood: MISTON
Kontakt: Iti Pihlak  Iti@lhv.ee   | +372 6846968
Laenutaotluse esitamiseks vajuta SIIA

 

 

LHV kodulaen

Koostöö SEB pangaga
Laenutaotluse esitamiseks vajuta SIIA

SEB Miston

Koostöö Luminor pangaga
Laenutaotlust täites sisestage kood: MISTON
Laenutaotlus esita SIIN

Luminor Miston

Koostöö Swedbank pangaga

Laenutaotlust täites sisestage kood: MISTONKV
Laenutaotluse esitamiseks vajuta SIIA

Miston Pärnu Swedbank

Koostöö Citadel pangaga

Koduostjale kiire ja individuaalne lähenemine ning hea kodulaenu intressimäär. Kontakt: marge.kaen-mets@citadel.ee
Laenutaotluse esitamiseks vajuta SIIA

Citadel Miston Pärnu

 

Vaata Mistoni aktiivseid uusarendusi:

Vagabondi Loftid

Laine 6A  

Rannaniidu kodud | maja 2  

Vista Residentsid

 

Küsimuste korral helista:

Jane Riidamets | Uusarenduste müük
+372 5333 4404| jane.riidamets@miston.ee

ISELOOMUGA KODU

Esimese korruse kahekorruseliste loft-tüüpi korterite siseseinad on siin-seal kaetud punaste tellistega ja piisavalt paksud, et hoida stiilipuhtalt privaatsust. Kõik ruumid on loodud kindla eesmärgiga – need peavad mahutama omanike mitmekülgseid ja kõrgeid unistusi. 4,7 m kõrgused laed on loftide absoluutne tipp ja alla 3-meetriseid lagesid siit lihtsalt ei leiagi.
Ja kui kujutad ette katuseterrassiga 4. korrust, siis läheb kindlasti mõte kõige paremas mõttes Linnuteele uitama… Muretsemiseks ei ole aga põhjust, sest majas on lift ja otsetee läbi korruste pilvedeni kulgeb alati sujuvalt.

Sisekujunduses saab valida kolme erineva paketi vahel: esimene neist on minimalistlikum (Amsterdam), teine pisut eksklusiivsem (London) ja kolmas rõhutatult industriaalne (New York).

3nda korruse vaade Vagabondi loftide kodust

4nda korruse vaade Vagabondi loftide kodust

 • Korrus
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Nimetus Korrus Tube Suurus Rõdu/terrass Info Hind Staatus Plaan
Äripind 1 1 1+1 47,6m2 6.6m2 äripind 166000€ Vaba vaata plaani
Äripind 2 1 1+2 54m2 6.7m2 äripind 189000€ Vaba vaata plaani
Äripind 3 1 1+2 54,1m2 6.8m2 äripind 189000€ Vaba vaata plaani
Äripind 4 1 1+1 47,8m2 6.7m2 äripind 167300€ Vaba vaata plaani
Äripind 5 1 2+1 64,9m2 15.8m2 äripind 214000€ Vaba vaata plaani
Äripind 6 1 3+1 86,3m2 15.6m2 äripind 299000€ Vaba vaata plaani
Äripind 7 1 1+1 46,7m2 6.5m2 äripind 165000€ Vaba vaata plaani
Äripind 8 1 1+3 88,7m2 15.7m2 äripind 280000€ Vaba vaata plaani
26 1 1+3 90,5m2 15.7m2 Loft 290000€ Vaba vaata plaani
27 1 1+1 46,7m2 6.8m2 Loft 163000€ Vaba vaata plaani
28 1 3+1 85,4m2 28.2m2 Loft saunaga Broneeritud
29 1 2+1 64,8m2 15.7m2 Loft saunaga Broneeritud vaata plaani
9 2 2 46,9m2 7.8m2 Saunaga 165000€ Vaba vaata plaani
10 2 3 64m2 7.8m2 Saunaga 240000€ Vaba vaata plaani
11 2 2 43,3m2 3.9m2 Lodžaga 165000€ Vaba vaata plaani
12 2 3 69,2m2 5.5m2 Lodža ja saunaga 260000€ Vaba vaata plaani
13 2 2 48,9m2 5.4m2 Lodža ja saunaga 170000€ Vaba vaata plaani
14 2 2 32,1m2 Broneeritud
30 2 2 32,8m2 Broneeritud
31 2 2 48,3m2 5.4m2 Lodža ja saunaga 170000€ Vaba vaata plaani
32 2 3 67,2m2 5.5m2 Lodžaga 255000€ Vaba vaata plaani
33 2 2 43,5m2 4.5m2 Lodžaga 165000€ Vaba vaata plaani
34 2 3 65,6m2 16m2 Saun/ 2 rõdu 249600€ Vaba vaata plaani
35 2 2 48,8m2 7.8m2 Rõduga 186580€ Vaba vaata plaani
15 3 2 46,9m2 7.8m2 Saunaga 160000€ Vaba vaata plaani
16 3 3 64,5m2 7.8m2 Saunaga 250000€ Vaba vaata plaani
17 3 2 44m2 4.4m2 Lodžaga 170000€ Vaba vaata plaani
18 3 3 69,2m2 5.5m2 Lodža ja saunaga 271000€ Vaba vaata plaani
19 3 2 49m2 5.4m2 Lodža ja saunaga 171000€ Vaba vaata plaani
20 3 2 34,3m2 123000€ Vaba vaata plaani
36 3 2 32,5m2 118000€ Müüdud
37 3 2 48,4m2 5.5m2 Lodža ja saunaga 170000€ Vaba vaata plaani
38 3 3 69,1m2 5.5m2 Lodža ja saunaga 271000€ Vaba vaata plaani
39 3 2 43,7m2 4.5m2 Lodža 170000€ Vaba vaata plaani
40 3 3 65,3m2 16m2 Saun/ 2 rõdu Müüdud
41 3 2 49m2 7.8m2 Rõdu 192000€ Vaba vaata plaani
21 4 2 50,9m2 7.9m2 Saun Müüdud
22 4 3 54,3m2 21.9m2 2-Terrassi Broneeritud
23 4 2 44,4m2 6.1m2 Terrass Broneeritud
24 4 3 68,8m2 7.3m2 Saun Müüdud vaata plaani
25 4 2 48,5m2 9.4m2 Saunaga 174000€ Vaba vaata plaani
42 4 2 51m2 7.8m2 Saunaga 183000€ Vaba vaata plaani
43 4 2 46,6m2 9.4m2 Saunaga 169000€ Vaba vaata plaani
44 4 3 67,8m2 7.3m2 Saunaga Müüdud
45 4 4 98,4m2 30.7m2 3-Terrassi / Saun Broneeritud

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets