fbpx

Interjöör

Oleme siia hoolikalt valinud partnerid, kellega koos töötades saame alati olla kindlad töö kvaliteedis. Meie partnerid on tõestanud, et suudavad pakkuda lahendusi, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Usaldus ja professionaalsus on meie koostöö alustalad. Tutvuge meie partneritega ja veenduge nende oskustes ise!

Miston Pärnu Kinnisvara

Kui tead, mis stiil ja materjalid Sinu uude kööki sobivad aga pole kindel, kas köögivalmistaja teeb Sinu soove arvestava lahenduse ning kvaliteet on see, mida oled arvanud ja tähtaeg peab paika?Pärnu kinnisvara Miston
Mistoni meeskonnaga investeerisime aega ja energiat, et leida parim köökide valmistaja, kes vastab nendele nõudmistele, mis rahuldaksid ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

Tutvustame ja soovitame Andi Mööbli spetsialiste!

Andi Mööbel on alates 2002 aastast valmistanud üle 8000 köögimööbli komplekti, mis on valminud disainist kuni paigalduseni kogenud meistrite käe all. Klientide usaldus on võidetud koostööst, mis hõlmab ideest, köögi 3D plaani koostamiseni. Mööbel valmib Eestis kaasaegse tehnoloogiaga tehases, kasutades ökoloogiliselt puhtaid ja tervist mittekahjustavaid materjale.
Köögi paigaldab sama meister, kes tehases mööbli valmis teeb. Sellega saab kindel olla, et valminud köögid on vastupidavad ja kvaliteetsed.
Veendusime, et Andi Salongis on meie kliente ootamas väga sõbralikud ja asjatundlikud inimesed, kes aitavad igal sammul, et projekteerida ja valmistada igale soovile vastav köök.

Kuidas toimida?
* Broneeri aeg SIIA VAJUTADES või külasta Andi salongi Lootsi 3a.
* Kohtumisel teavita oma uue kodu aadress.
* Salongis on olemas vajalikud möödud ja tehnilised näitajad, et projekteerida Sinu soovidele vastav lahendus.
* Ostutehingu tegemisel otsusta, kas soovid tasuda koheselt või arvata summa kodu ostuhinna sisse.

Lisaks köögile on võimalik projekteerida vannitoa, panipaiga, elutoa vms mööbel.

 

Pärnu kinnisvara MistonVaata valminud köökide pilte SIIT

Miston Pärnu Kinnisvara

Küll oleks kergem kui mööblisalongis on ees ootamas inimene, kes teab, millised on plaanid, mis värvi on siseviimistlus ning on abiks kõiki ruume sisustama. Lisaks kõigele oleks hea osta soodsamalt, sest oled ostnud uue korteri Mistoni uusarendustest.

Kinnisvara Mistonist

Sellist võimalust pakuvad Masku salongid üle Eesti kõigile Miston Kinnisvara klientidele. Ütle klienditeenindajale oma tulevase kodu aadress ning Masku klienditeenindajad aitavad Sinu uut kodu sisustada. Sina ei pea Salongi külastades teadma, mis on iga toaseina mõõt või milliseid värvitoone siseviimistluses kasutatakse. Oma tulevase kodu aadressi öeldes on vajalik info Masku klienditeenindajal olemas.
Boonuseks on hind Sulle soodsam kui hinnasildil.

Masku mööblikauplused ootavad Sind, leia sobiv kauplus SIIT