Uute kortermajade ehitus Pärnus sai hoo sisse!

Mistoni arendusprojektide – Bremeni, Rannaniidu ja Mai 71  – kortermajadel on nurgakivid paigaldatud, esimesed sarikapeod kohe toimumas ning ehitustööd on hoo sisse saanud. Kortermajade ehitamisel oleme hoolikalt valinud peatöövõtjad, kes on silma paistnud usaldusväärse kvaliteedi ja paika pidavate ehitusgraafikute poolest.

Rajatavate ehitiste arhitektuuril oleme lähtunud linnaruumi rikastamise põhimõttest ning soovist ehitada majad, mida vaadates saame tõdeda, et need sobituvad olemasoleva miljöö ja elukeskkonnaga, Siseviimistlusel oleme seadnud eesmärgi rajada korterid, millel on olulisel kohal valgus, avarus ja sobivus tulevase korteriomaniku stiiliga.

 

 

Rannaniidu kodude maja konstruktsioon on valmis, aknad paigaldatud ning 1 aprillil valati esimese korruse põrandad. Kohe on toimumas sarikapidu. Rannaniidu kortermaja siseviimistlustööd algavad suve alguses ning kodudesse saab kolida suve lõpus sügisel 2022.

Veel on saadaval mõned korterid (soovitame kortereid 14, 22 ja 23 – võrratud vaated akendest!) kui oled huvitatud, vaata SIIA

Bremeni kodude majadel on esimene korrus valmis ning sellel nädalal alustame teise korruse ehitust.  Sarikapeo plaanime hiliskevadesse. Bremeni kolm maja valmivad detsember 2022 ning uued omanikud saavad käimasoleva aasta jõulud veeta uues kodus.

Enamus korterid müüdud. Kui oled huvitatud Pärnu jõekaldal uuest korterist siis vabasid pindasid näed SIIN

Mai 71 kodude ehitus sai kiire hoo sisse ning esimene korrus on kohe valmimas. Välisfassaadi tööd teostatakse suvi 2022, mille järel algab siseviimistlustööd. 45 peret saavad oma uude koju kolida veebruar 2023.

Kui oled huvitatud kodust, kus lasteaed, ujula, kaubanduskeskused, meri ja rannapromenaad on jalutuskäigu kaugusel siis vaata vabasid kortereid SIIN

Meie arenduste ühine nimetus on väga hea planeeringuga korterid ning päevavalgus, mida oleme majade asendiplaanidel arvestanud.

Oleme abiks igal sammul. Vajad  abi olemasoleva kinnisvara müümisel või finantside kalkuleerimisel, võta meiega ühendust.

 

Helista ja anna teada kuidas saame aidata.

KULDAR KIRIKAL
kuldar@miston.ee / tel.: +372 516 9194

Rannaniidu kodude 3D välisfassaadi kavand

Bremeni kodude 3D välisfassaadi kavand – jõepoolt vaadates

Mai 71 kodude 3D välisfassaadi kavand

Rannaniidu kodude toad on valgusküllased

Bremeni kodude vaade akendest ja terrassilt on unikaalne. Pärnu jõel toimub alati midagi – elu nagu loodusfilmis

Mai 71 kodudes oleme rõhku pannud keskkonnasõbralikule eluviisile ning valgusküllastele eluruumidele