Korter 15

146 000 €

Asukoht Laine 6A-15, Pärnu

  • Suurus: 59.2m2
  • Tube: 3
  • Korrus: 3/4

Laine 6a-15 on hubane 3-toaline, mis asub hoone kolmandal korrusel. Eluruum koosneb – esikust, vannitoast, kahest magamistoast ja avatud köök-elutoast.

Ehitusaasta

2023

Korteri suurus

59.2 m2

Tubade arv

3

Panipaik

Hinna sees

Parkimiskoht

6000€

Värskelt renoveeritud Laine 6a kortermajas on 17 erilahendusega ja valgusküllast korterit. Saadaval olevad korterid on valdavalt 3-toalised, mis planeeringu poolest sobivad peredele, kes hindavad privaatsust ja mugavust. Majas on veel kaks 2-toalist korterit ja eriplaneeringuga stuudiokorter, mille ühendatud elutuba ja esik asuvad ühel tasapinnal ning magamis- ja vannituba teisel. Korterites 2, 6 ja 11 on saun.

Laine 6A asub Mai piirkonnas, mis on tuntud oma rahu ja roheluse poolest. Kortermaja vahetus läheduses on lasteaed, kool, Pärnu Spordihall, Selver kui ka suur Maxima supermarket. Lisaks jääb 15 minutilise jalutuskäigu kaugusele kaunis Pärnu rand.

Korterite siseviimistluses on kasutatud hoolikalt valitud kvaliteetmaterjale ja neutraalseid heledaid toone. See annab uutel elanikele võimaluse tuua ise sisse oma lemmikvärvid ja luua isikupärane kodu.Hoone on varustatud tänapäevase ja energiatõhusa Gren kaugküttega. Selle juurde kuulub ruumipõhine radiaatoriküte ja tsentraalne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, tagades seeläbi optimaalse sisekliima.

Korteri hinna sees on panipaik, mis asub hoone 0 korrusel. Autoparkla on otse maja ees, pakkudes elanikele mugavat parkimisvõimalust. Parkimiskoha hind lisandub korteri hinnale.

Korteritel on 2 aastane garantii.

Laine 6A kortermaja on ideaalne valik neile, kes otsivad mugavat elukeskkonda, mis ühendab endas nii privaatsuse, kvaliteedi kui ka suurepärase asukoha.

Vajad rahalist toetust? Uuri parimaid laenupakkumisi siit!

Avasta enda jaoks parimad laenutingimused. Kliki siia, et saada personaalne laenupakkumine juhtivatelt pankadelt. Kiire, mugav ja just sinu vajadustele vastav.

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets