PAPINIIDU 56-10

179 000 €

Asukoht KORTER 10

  • Suurus: 60.2m2
  • Tube: 3
  • Korrus: 3/3

Papiniidu 56-10 on hea planeeringuga 3-toaline korter, mis asub kortermaja 3. korrusel. Korteris on 2 magamistuba, avatud köök-elutuba ning vannituba. Korteri maast-laeni aknad on avatud hommikupäikese poole. Maja elektri- ja kütte arveid aitab kontrolli all hoida Bisly nutikodu lahendus.

Ehitusaasta

2024

Korteri suurus

60,2 m2

Tubade arv

3

Panipaik

5000€

Katusealune parkimiskoht

9000€

Rannaniidu kodud | maja 2 on A-energiaklassi elamu, mis valmib 2024. aasta sügisel. Uus korterelamu aadressil Papiniidu 56 on 3-korruseline ning seal on 11 korterit ja mugav katusealune parkla.

Kortermaja asukoht on ideaalne neile, kes ei soovi maale kolida, aga naudivad looduslähedast elu. Rannaniidu kodus saad osa Pärnu kesklinna melust, jalutada pargiroheluses ja nautida päikeseloojanguid Pärnu rannapromenaadil.
Papiniidu 56 kortermaja asub Pärnu südalinnast 3 kilomeetri kaugusel. Kortermaja vahetus läheduses on lasteaiad, kool, ujula, kaubanduskeskus ning linna kõige uuem ja moodsam mänguväljak.
Rannaniidu kodud | maja 2 on kodu, kus on alati hea olla ja kuhu on hea tulla!

Kõikide korterite siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ja kaua kestvaid materjale, mille lahendused tegi sisekujundaja Kätlin Getko / Interior One.  Siseviimistluse puhul saab valida kolme stiililahenduse vahel – puhtad heledad, soliidsed tumedad toonid (hinnalisa 2000€) või erihinnaga rafineeritud Premium stiililahendused, mille valikus on kalasabamustriga tammeparkett ning heledatele toonidele aktsenti andvad mustad elemendid.
Korteritele lisavad avarust kõrged laed ja kolmekordsed energiasäästlikud maast laeni PVC-aknad.

Eluruumide põrandad on kaetud naturaalse täispuitparketiga. Sanitaarruumidesse on paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika ning kivimustri ja portselanviimistlusega keraamilised plaadid. Lisaks on kõikides korterites vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus.

Mugavad panipaigad on planeeritud elamu esimesele korrusele ja parkimiskohad asuvad üldmahult hoone esimese korruse mahus. Panipaiga ja parkimiskoha hind lisandub korteri hinnale.

A-energiaklassiga hoone katusel on päikesepaneelid ja kõikidele korteritele on loodud elektriauto laadimiskoha valmidus. Kortermajas on Bisly targa kodu lahendus.

Välisarhitektuur – Arhitektuuribüroo Korrus OÜ. Sisekujundus – Kätlin Getko/  Interior One.

Korterid valmivad 2024. kevadel.

Vajad rahalist toetust? Uuri parimaid laenupakkumisi siit!

Avasta enda jaoks parimad laenutingimused. Kliki siia, et saada personaalne laenupakkumine juhtivatelt pankadelt. Kiire, mugav ja just sinu vajadustele vastav.

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets