VAGABONDI LOFTID KORTER 8

280 000 €

Asukoht Vana-Sauga 2

  • Suurus: 88.7m2
  • Tube: 4
  • Korrus: 1/4

Vana-Sauga 2-8 on hea planeeringuga 1-toaline loft-tüüpi äripind, mis asub kortermaja 1. korrusel. Äripind on läbi kahe korruse ja koosneb avatud kööginurgaga toast, poolkorrusel asuvast 3 abiruumist, 2 vannitoast ning esikust. Terrass (15.7 m²) on avatud õhtupäikese poole.

Ehitusaasta

2025

Tüüp

Äripind

Korteri suurus

88.7 m2

Tubade arv

1+3 ruum

Terrass

15.7 m2

Panipaik

4500€

Parkimiskoht

6000e

Vagabondi loftid asuvad unikaalses Pärnu piirkonnas, mis on ümbritsetud aedlinna rohelisusest ja jõeäärse elu ilust. Piisavalt kaugel südalinna melust, et nautida ümbritsevat keskkonda aga küllalt lähedal, et igapäeva toimingud saaksid tehtud minimaalse aja kuluga. Vähem kui 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb Pärnu südalinn, kaubakeskused ja jahisadam. See imeline paik asub Sauga jõe kaldal, kust kirglikud meremehed leiavad paadisilla ja kaikohad mõlemal pool jõge.

Kortermaja välisfassaadil on säilitatud ajalooline silmapaistev arhitektuur ja materjalikäsitlus, mis rõhutab hoone põnevat industriaalset põhiolemust. Fassaad eksponeerib uhkusega vanu punaseid telliseid, millega harmoneeruvad erinevas suuruses maitsekad minimalistlikud rõdud. Hoonel on B-energiaklass.

Majas on 4. korrust ning 45 äri- ja elupinda, millest kaksteist loft-tüüpi korterit asuvad hoone esimesel korrusel. Kahekorruseliste loft-tüüpi korterite siseseinad on siin-seal kaetud punaste tellistega ja piisavalt paksud, et hoida stiilipuhtalt privaatsust. Kõigil loftidel on terrassid, mis on avatud hommiku- või õhtupäikese poole. Hoone 2-4. korrusel asuvad korterid on avarad, kõrgete lagede ning mõnusate rõdude ja lodžadega. Mugavaks liikumiseks on majas lift ning 1. korrusele on igal korteril asjade hoiustamiseks panipaik. Elanikele on loodud mugav parkimine hoone ette.

Kõik siseviimistluses kasutatavad materjalid on naturaalsed, ökoloogilised ja kvaliteetsed – naturaalne parkett ning puitaknad lasevad hoonel hingata ja lisavad õhku ning valgust. Sisekujundaja on interjööri detailid terviklikult läbi mõelnud ja kõik kokku moodustab omanäolise atmosfääri, millesse on väga lihtne armuda. Sisekujunduses saab valida kolme erineva paketi vahel: esimene neist on minimalistlikum (Amsterdam), teine pisut eksklusiivsem (London) ja kolmas rõhutatult industriaalne (New York).

Väärika välise terviku on loonud arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal.

Vagabondi Loftid valmivad 2025. aasta märts.

Vajad rahalist toetust? Uuri parimaid laenupakkumisi siit!

Avasta enda jaoks parimad laenutingimused. Kliki siia, et saada personaalne laenupakkumine juhtivatelt pankadelt. Kiire, mugav ja just sinu vajadustele vastav.

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets