Vista Residentsid KORTER 14

225 000 €

Asukoht Mai 79, Pärnu

  • Suurus: 66.1m2
  • Tube: 3
  • Korrus: 2/3

Mai 79-14 on hea planeeringuga 3-toaline korter, mis asub kortermaja 2. korrusel. Eluruumid koosnevad avatud köök-elutoast, kahest magamistoast, vannitoast ja esikust. Korteri maast-laeni aknad ja avar katuseterrass (33,1 m2 m2) on avatud hommikupäikese poole. Maja elektri- ja kütte arveid aitab kontrolli all hoida Bisly nutikodu lahendus.

Ehitusaasta

2025

Korteri suurus

66.1 m2

Tubade arv

3

Rõdu

33.1 m2

Panipaik

5000€

Parkimiskoht

7000€

Vista Residentsid on Pärnu kõige mereäärsemad uued korterelamud, mille valmimist võib oodata kolmes ehitusjärgus. Esimeses järgus alustatakse Mai 79 kortermaja ehitust, mille valmimist on oodata 2025.aasta kevadeks. Hoones on 3 korrust ja 21 korterit. Majas on 2-, 3- ja 4- toalised korterid, mille juurde kuulub rõdu või terrass suurusega kuni 33 m2.

Rahulikku Mai piirkonda planeeritud elamutest on Pärnu südalinna kõigest 3km. Mõne sammu kauguselt kulgeb mööda merejoont ilus rannapromenaadi kergliiklustee. Läheduses on mitu lasteaeda, kool, ujula, kaubanduskeskus ja kaasaegne mänguväljak.

Vista residentside näol on tegemist kaasaegsete A-energiaklassi eluhoonetega, mis on suunatud teadlikule inimesele, kes hindab kvaliteetset elukeskkonda. Kõikides korterites on vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus. Maja elektri- ja kütte arveid aitab kontrolli all hoida Bisly targa kodu lahendus.Mugavad panipaigad on planeeritud elamu esimesele korrusele. Parkimiskohad asuvad hoone ees ning kõigile korteritele on loodud elektriauto laadimiskoha valmidus.

Korterite siseviimistlus järgib kõrgeid standardeid, kasutades kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale. Võimalik on valida kolme erineva siseviimistlusmeeleolu vahel – hele, tume või luksuslik disain. Eluruumidele avarust annavad kõrged laed ja energiasäästlikud maast laeni aknad. Põrandad on kaetud täispuitparketiga.

Vista residentsid on saanud oma nime inspireerituna itaalia keelest, kus “vista” tähendab nägemist või vaadet. See kajastab suurepäraselt elamukompleksi ainulaadset asukohta ning elanikele avanevaid kauneid vaateid ümbritsevale loodusele ja merele.

Väliarhitektuuri – Arhitektuuribüroo Korrus OÜ.

Vista Residentsid- Mai 79 on plaanitud valmima 2025. aasta kevadeks.

Panipaiga ja parkimiskoha hind lisandub korteri hinnale.

Vajad rahalist toetust? Uuri parimaid laenupakkumisi siit!

Avasta enda jaoks parimad laenutingimused. Kliki siia, et saada personaalne laenupakkumine juhtivatelt pankadelt. Kiire, mugav ja just sinu vajadustele vastav.

Võta ühendust

Müügispetsialist

Jane Riidamets